"Українська залізобетонна компанія"

Палі забивні залізобетонні

Палі забивні залізобетонні призначені для закладки пальових фундаментів будь-яких споруд і об'єктів. Палі являють собою стрижні, що забиваються в грунт в основу будівлі безпосередньо перед закладанням фундаменту. Палі забивні залізобетонні зміцнюють фундамент, вони особливо ефективні, якщо грунт рухливий або вологий. Фундамент палі відчуває менші горизонтальні навантаження, ніж звичайний, а тому він більш міцний і надійний. Палі забивні залізобетонні можуть армуватися поздовжньо або поперечно, звичайною сталлю або попередньо-напруженою. Палі залізобетонні діляться на кілька типів за зовнішніми ознаками і за матеріалами, з яких вони виготовляються. Ми пропонуємо палі суцільного квадратного перетину з поперечним армуванням: цілісні і складові (звичайні і посилені). Такі палі є найбільш універсальними і надійними. Основними перевагами таких паль є: можливість їх використання в рухливих грунтах, спрощене транспортування складових частин в обмежених дорожніх і будівельних умовах.

Палі забивні залізобетонні - являється сильним, потужним зарекомендувавшим себе засобом виготовлення фундаментних конструкцій.

Застосування паль забивних залізобетонних на об'єктах будівництва обумовлено їх високою несучою здатністю, міцністю в часі, а також тим фактом що будівництво і реконструкцію в обмежених умовах існуючої міської забудови слід здійснювати методами, що забезпечують захист діючих будівель і споруд від пошкоджень (запобігання деформацій, забезпечення міцності і стійкості існуючих будівель, будов і споруд та ін.).

На Україні є багатий досвід застосування паль забивних залізобетонних на великих і відповідальних будівництвах. Питома вага фундаментів, де використовуються палі забивні залізобетонні в цілому по країні досягає 50%. У США, Німеччині і Японії питома вага паль забивних залізобетонних становить 60 - 70% всього обсягу застосовуваних паль.

Існує ряд технологічних схем по влаштуванню паль забивних залізобетонних. Вибір тієї чи іншої технології, схеми влаштування палі забивної залізобетонної залежить від типу і властивостей ґрунтів в яких проводитиметься встановлення палі, також властивостей грунтів основи палі, перерізу палі, висоти палі, рівня грунтових вод, майбутніх навантажень на палю.

Будівництво фундаментів, де використовуються палі забивні залізобетонні є найбільш ефективним при будівництві фундаменту під важкі кам'яні і цегляні будинки. Переріз і висоту забивної залізобетонної палі вибирають в залежності від типу, фізико-механічних властивостей грунту, в якому виконують встановлення і навантаження на палю. Початок паль забивних залізобетонних, кількість паль забивних залізобетонних вибирається з розрахунку навантаження від майбутньої будівлі, його проектного рішення.