"Українська залізобетонна компанія"

Корисна інформація

Плити перекриття

В Україні на даний момент існує два основних види застосовуваних плит перекриття: 1)звичайні круглопустотні залізобетонні плити перекриття з використанням арматурного каркасу; 2) а також набуваючі популярності панелі за фінською технологією безопалубного формування, так звані Екструзійні панелі з використанням металічних тросів. Що це за панелі?

Далі...

Палі забивні залізобетонні

Палі забивні залізобетонні призначені для закладки пальових фундаментів будь-яких споруд і об'єктів. Палі являють собою стрижні, що забиваються в грунт в основу будівлі безпосередньо перед закладанням фундаменту. Палі забивні залізобетонні зміцнюють фундамент, вони особливо ефективні, якщо грунт рухливий або вологий. Фундамент палі відчуває менші горизонтальні навантаження, ніж звичайний, а тому він більш міцний і надійний.

Далі...

Кільця колодязні залізобетонні (елементи каналізації)

Залізобетонні кільця колодязів виробляються за особливою технологією. Вона дозволяє добитися високої міцності готових залізобетонних виробів.

Далі...

Перетинки залізобетонні

Перетинки залізобетонні знаходять широке застосування в будівельній індустрії і займають досить високе місце серед сучасних будівельних матеріалів завдяки своїй надійності, довговічності і дуже великому асортименту, завдяки технології їх виготовлення, яка при всій простоті дає високоефективні результати.

Далі...

Сходинкові марші та сходинокові площадки

Збірні залізобетонні сходи є вогнетривкими конструкціями і монтуються в спеціальному приміщенні - сходовій клітці. При наявності кранового обладнання для будівництва будинку такі сходи дозволяють працювати раціонально і швидко.

Далі...

Прогони залізобетонні

Прогони залізобетонні ПРГ призначені для перекриття прорізів в стінах громадських будівель з цегли або стінових блоків. Прогони розраховані під розрахункове навантаження 4000 кгс/м, тобто використовуються в несучих стінах.

Далі...